Menu Podmiotowe menu ikonka

Skład Rady Gminy Brenna

Radni     Rady Gminy Brenna      VI kadencja 2010-2014
 

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

 

1

 

Adam  BOJDA

 

 

 

 

2

 

Adam  CHUJEBA

 

 

 

3

 

Andrzej  CIEŚLAR

 

 

 

4

 

Czesław  DZIADEK

 

 

 

5

 

Ryszard  GŁÓWCZAK

 

 

 

6

 

Piotr  GREŃ

 

 

 

7

 

Seweryn  GREŃ

 

 

WICEPRZEWODNICZĄCY

 

8

 

Elżbieta  HUBCZYK

 

 

 

9

 

Marcin  JANASIK

 

 

 

10

 

Helena  KŁÓSKO

 

 

 

11

 

Krzysztof  KŁÓSKO

 

 

 

12

 

Tadeusz  MADZIA

 

 

 

13

 

Damian  NOWAK

 

 

WICEPRZEWODNICZĄCY

 

14

 

Marek  WOJNAR

 

 

PRZEWODNICZĄCY

 

15

 

Krystian  ŻYŁKA

 

 

 

Czesław Dziadek – okręg wyborczy nr 1
Górki- obejmuje ulice: Azaliowa, Aroniowa, Agrestowa, Boczna, Czarny Las, Dobra, Franciszka Żerdki, Graniczna, Jaśminowa, Kwiatowa, Majowa, Malinowa, Nierodzimska, Nowy Świat, Porzeczkowa, Różana, Słoneczna, Spokojna, Stolarska, Sucha, Wiejska, Wspólna, Za Wisłą, Zalesie nr parzyste 38 – 110, Zalesie nr nieparzyste 45 – 97.

 

Marek Wojnar – okręg wyborczy nr 2
Górki- obejmuje ulice: dh. Aleksandra Kamińskiego, Franciszkańska, Ładna, Miczów, Poprzeczna, Skoczowska, Sportowa, Spółdzielcza, Stary dwór, Wiosenna, Zielona, Zofii Kossak nr parzyste 60 – 144, Zofii Kossak nr nieparzyste 47 – 57, Okopowa, Sojka, Wodociągowa, Rzemieślnicza.

 

Tadeusz Madzia – okręg wyborczy nr 3
Górki- obejmuje ulice: Breńska, Chłopska, Krótka, Lipowska, Łączka, Łęgowa, Mleczna, Nowociny, Rzeczna, Stara Droga, Objazdowa, Uliczka, Zamilerze, Stawki, Wichrowe Wzgórza, Klubowa, Kowalska, Do Warszawy, Halna, Wesoła, Cienista, Lipowski Groń, Elektryków, Wałowa, Lekarska.

 

Marcin Janasik – okręg wyborczy nr 4
Górki- obejmuje ulice: Bielska, Brzozowa, Bucze, Do Raju, Dębowa, Dzielowy, Furmańska, Harcerska, Kręta, Miła, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Osiedlowa, Sadowa, Spacerowa, Szkolna, Tartaczna, Widokowa, Wusionka, Zofii Kossak nr parzyste 2 – 58, Zofii Kossak nr nieparzyste 1 – 45, Zalesie nr parzyste 2 – 36, Zalesie nr nieparzyste 1 – 45, Miodowa, Owocowa.

 

Ryszard Główczak – okręg wyborczy nr 5
Górki- obejmuje ulice: Długa, Działowa, Ludwika Skrzypka, Jasna, Kamionka, Kmicica, Kretowskie, Leśna, Ludwika Żagana, Łamana, Nad Wodospadem, Olszyna, Pod Zebrzydkę, Potok, Radosna, Rocha, Skośna, Szczęśliwa, Topolowa, Turystyczna, Zagłoby, Żurówka, Okrężna, Przełom, Myśliwska, Wilcza.

 

Piotr Greń – okręg wyborczy nr 6
Górki- obejmuje ulice: Bociania, Brzoskwiniowa, Cisowa, Czereśniowa, Drozdów, Grabowa, Grodziecka, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaworowa, Kasztanowa, Klonowa, Kosów, Leszczynowa, Morelowa, Olchowa, Podgórka, Pogodna, Solarska, Sosnowa, Sowia, Stroma, Szpotawicka, Walentego Krząszcza, Wierzbowa, Wiśniowa, Żurawia, Akacjowa, Bukowa, Jodłowa, Krucza, Słowicza, Wiązowa, Lipowa, Świerkowa, Jabłoniowa, Jesionowa, Modrzewiowa, Zacisze.

 

Krzysztof Kłósko – okręg wyborczy nr 7
Brenna – obejmuje ulice: Stawy, Malinka, Grabowa, Świniorka, Stary Groń, Tłoczki, Horzelica, Hetnołka, Orłowa, R. Hellera, Krzywonek, Ogrodowa, Pilarzy, Kobyla, Stawieńce, Nowociny, Leśnica – nr parzyste 160 –250, Leśnica – nr nieparzyste 27 –249.

 

Andrzej Cieślar – okręg wyborczy nr 8
Brenna – obejmuje ulice: Leśnica – nr parzyste 2 –158, Leśnica – nr nieparzyste 1 –25, Pasternik, Trowniki, Kasztanowa, Klonowa, Dębowa, Lipowa, Na Kępkę, Sucha, Śniegociny, ks. Erwina Miklera, Miodowa, Górecka – nr parzyste 170 – 230, Górecka – nr nieparzyste 149 – 229, Wyzwolenia – nr parzyste 2 – 30, Wyzwolenia – nr nieparzyste 1 – 5.

 

Elżbieta Hubczyk – okręg wyborczy nr 9
Brenna – obejmuje ulice: Górecka – nr parzyste 2 – 168, Górecka – nr nieparzyste 1 – 147, Snowaniec, Łęgowa, Wiejska, Żarnowiec, Lipowska, Stara Droga.

 

Adam Chujeba – okręg wyborczy nr 10
Brenna – obejmuje ulice: Barujec, Żory, Rolnicza, Wierzbowa, Brzozowa, Brzegowa, Cisowa, Głębiec, Drożyska, Kormany – nr parzyste 66 – 140, Kormany – nr nieparzyste 17 – 139.

 

Krystian Żyłka – okręg wyborczy nr 11
Brenna – obejmuje ulice: Kormany – nr parzyste 2 – 64, Kormany – nr nieparzyste 1 – 15, Topolowa, Dr Kisiały, Wiązowa, Leśników, Jatny, Modrzewiowa, Gazowników.

 

Adam Bojda – okręg wybroczy nr 12
Brenna – obejmuje ulice: Słoneczna, Józefa Madzi, Markówka, Szewczyka, Jastrzębiec, Huta, ks. R. Juroszka, Pasieki, Zielona, Partyzantów, Błatnia, Wyzwolenia – nr parzyste 32 – 140, Wyzwolenia – nr nieparzyste 7 – 139.

 

Helena Kłósko – okręg wyborczy nr 13
Brenna – obejmuje ulice: Chrobaczy, Jaworowa, Polna, Szkolna, Klimorówka, Świerkowa, Osiedlowa, Armii Krajowej, Bukowa nr 1 – 94.

 

Seweryn Greń – okręg wyborczy nr 14
Brenna – obejmuje ulice: Nostrożny, Węgierski, Pościenny, Skałka, Spokojna, Borek, Marii Kawik, Lachy Dolne, Lachy Górne, Objazdowa, Stroma, Bukowy Groń, Goczowska, Bukowa nr 95 – 160.

 

Damian Nowak – okręg wyborczy nr 15
Brenna – obejmuje ulice: Leśna, Malinowa, Hołcyna, Sportowa, Kotarz, Jawornik.

 

 

Podmiot publikujący:
Wytworzył: Barbara Greń 2010-11-26
Opublikował w BIP: Barbara Greń 2010-11-26 08:47:48
Modyfikował: Barbara Greń 2012-02-09 08:50:27
Liczba wyświetleń: 5068
Data aktualizacji Nazwa operacji Zaktualizował Podgląd Porównaj
2012-02-09 08:50:27
  • Zmieniono treść dokumentu
Barbara Greń Szukaj
2012-02-09 08:47:36
  • Zmieniono treść dokumentu
Barbara Greń Szukaj
        Porównaj