Menu Podmiotowe menu ikonka

KOMISJE RADY GMINY BRENNA VIII KADENCJA 2018 – 2023

Komisja Rewizyjna

  1. GREŃ Dominik
  2. GREŃ Małgorzata - Przewodnicząca Komisji
  3. KŁÓSKO Artur
  4. MAJEWSKA Łucja                        
  5. ŻYŁKA Krystian

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. FERFECKI Józef
  2. GAWLAS Zdzisław - Przewodniczący Komisji
  3. GAŃCZARCZYK-DEC Gabriela (od 14.10.2019 r.)
  4. STAŚ Jan
  5. STAŚ Krzysztof

Komisja Rozwoju i Finansów Gminy Brenna

  1. BRACHACZEK Dawid   (od 28.11.2019 r.)
  2. GAWLAS Zdzisław
  3. GŁÓWCZAK Ryszard
  4. GREŃ Dominik
  5. KŁÓSKO Artur
  6. ŻYŁKA Krystian - Przewodniczący Komisji

Komisja Oświaty i Spraw Społecznych Gminy Brenna

  1. FERFECKI Józef
  2. GAŃCZARCZYK-Dec Gbriela - Przewodnicząca Komisji
  3. GREŃ Małgorzata
  4. HUBCZYK Elżbieta
  5. MAJEWSKA Łucja
  6. MYŚLIWIEC Magdalena
  7. STAŚ Jan
  8. STAŚ Krzysztof
Podmiot publikujący:
Wytworzył: Barbara Greń 2018-11-28
Opublikował w BIP: Maciej Owczarzy 2018-11-28 10:25:00
Modyfikował: Barbara Greń 2020-01-03 10:33:00
Liczba wyświetleń: 1465
Data aktualizacji Nazwa operacji Zaktualizował Podgląd Porównaj
2020-01-03 10:33:00
  • Zmieniono treść dokumentu
Barbara Greń Szukaj
2019-11-07 13:02:37
  • Zmieniono treść dokumentu
Barbara Greń Szukaj
2018-11-28 10:25:58 Utworzono treść Maciej Owczarzy Szukaj
        Porównaj